Компанія Modern Way

Свою історію компанія Modern Way Ukraine розпочала у 2017 році, будучи одним із небагатьох представників китайського бізнесу на українському ринку. Одним із основних напрямків роботи компанії є організація доставки вантажів з Китаю та назад за допомогою прискорених контейнерних поїздів.

0
+
років успішного сервісу
0
тис
Перевезених тон вантажів
img
MODERN WAY Перевезення морським транспортом
img
img
img

Ділова місія компанії Modern Way Ukraine – задоволеність клієнтів

Люди — це наша найбільша цінність, ми говоримо про це часто і не безпідставно. Ми дбаємо про людей. У нас палка пристрасть до таланту. Ми поважаємо права людини, здоров’я, безпеку та рівні можливості на роботі.

«Бути надійним партнером, задовольняючи потреби клієнта, надаючи якісні послуги за найкращими цінами»

Яременко Артем

Генеральний директор

Компанія Modern Way ​та програма One Belt One Road

Надання послуг здійснюється «під ключ» рамках китайського проекту «One Belt One Road» з використанням власного рухомого складу та транспортної тари – великотоннажних контейнерів.

Зараз у нашому розпорядженні знаходяться 20 та 40 футові контейнери у Києві та Одесі. В залежності від кількості, місця знаходження та особливостей вантажу, зможемо запропонувати оптимальний маршрут перевезення та види транспорту для перевезення вантажів у контейнерах. Враховуючи, що відправка відбувається нашими власними контейнерами ми не потребуємо від клієнтів оплати залогової вартості за контейнер та не виставляємо ніяких рахунків за демередж.

img
img
img

Наша команда

79512-user

Артем Яременко

Генеральний директор
зображення_viber_2023-01-17_16-12-44-730

Олег Сігодзінський

Менеджер з продажів
DSC_5382_2-(3)2

ОЛЕКСАНДР АВДЕЙКО

Маркетолог

ВІЙНА В УКРАЇНІ:
ЕКОНОМІКА, БІЗНЕС, ЛОГІСТИКА, ДОПОМОГА

Modern Way Ukraine однією з перших компаній засудила широкомасштабну війну, розпочату росією проти України, а також оголосила про вихід з російського ринку. На знак підтримки українців Modern Way Ukraine активно займається допомогою постраждалим та евакуйованим особам, піклуючись про безпеку життя та продовольчу безпеку. Долучайтесь до нас у Facebook, разом ми переможемо!

Залиште заявку та ми зв'яжемося з вами найближчим часом або зателефонуйте нашим менеджерам

Замовити дзвінок

Залиште заявку та ми зв’яжемося з вами найближчим часом

    або зателефонуйте нашим менеджера. Ми завжди раді новим контактам і готові до плідної співпраці