Митне оформлення від експертів ринку

img
img
img

Митні послуги

Митне оформлення – це комплексний захід, що виконується учасниками ЗЕД (зовнішньоекономічної діяльності) у процесі переміщення товарів та вантажів через митний кордон. В побуті також можна почути такі терміни, як розмитнення, декларування товарів та вантажів, оформлення експорту та імпорту.

Процедурі митного оформлення підлягають всі товари та вантажі, які проходять через кордон, як ввезені на територію України так і вивезені.

Компанія MODERN WAY організовує надання митних послуг. Наші фахівці роблять оформлення експортних декларацій у Китаї. Наші партнери надають послуги експедирування та оформлення митного транзиту на території країн ЄС. Також є можливість задіяти наших перевірених брокерів для митного очищення вантажів в Україні.

Залиште заявку та ми зв'яжемося з вами найближчим часом або зателефонуйте нашим менеджерам

ВІЙНА В УКРАЇНІ ТА НАША ПІДТРИМКА ЗСУ

Modern Way засуджує широкомасштабну війну, розпочату росією проти України та активно займається волонтерською діяльністю. Кожного тижня ми збираємо та доставляємо вантажі для підтримки наших ЗСУ на сході країни. Щиро дякую всім хто нам в цьому допомагає! Долучайтесь до нас у Facebook, разом ми переможемо! 

Наші послуги

img

Експортні залізничні перевезення

img

Збірні вантажі / Less Container Load / LCL

Group of people working out business plan in an office

Митні послуги

Замовити дзвінок

Залиште заявку та ми зв’яжемося з вами найближчим часом

    або зателефонуйте нашим менеджера. Ми завжди раді новим контактам і готові до плідної співпраці