Підтримка ЗСУ

Підтримка ЗСУ та волонтерська діяльністю – важлива частина нашої роботи. 

Кожного тижня, разом з іншими волонтерами, ми збираємо та доставляємо вантажі для підтримки наших ЗСУ на Сході України. Ми щиро вдячні всім, хто приймає у цьому участь.

Завдяки плідній співпраці наші воїни регулярно отримують прилади нічного бачення, рації, дрони та інше військове спорядження. 

Щотижня збирається та здійснюється поставка продуктів харчування. 

Ми допомагаємо у підборі та перегонці автомобілів із Європи на передову.

Долучайтесь до нас у Facebook, разом ми здолаємо ворога.

Волонтерська діяльність - фотозвіт

Ми такі ж, як і багато інших людей у доставках вантажів до наших домівок. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічне обладнання. Приєднуйтесь до нашої боротьби, адже волонтерська діяльність – це надважлива справа для усієї нації та світу.

Волонтери — це звичайні люди, які вкладають свій час, талант чи ресурси у втілення соціально корисних проєктів. Робити добрі справи можуть усі: діти, дорослі, люди з підвищенними потребами, компанії, агенції і навіть цілі країни. Навіть одна добра справа здатна змінити суспільство, країну та світ на краще, тому підтримка ЗСУ дуже важлива у наш час. Ми хочемо жити в успішній країні. А країну визначають люди. Коли кожен небайдуже ставиться до свого оточення і розв’язує проблеми, що турбують, країна розвивається. Волонтери — це звичайні люди, які вкладають свій час, талант чи ресурси у втілення соціально корисних проєктів. Робити добрі справи можуть усі: діти, дорослі, люди з підвищеними потребами, компанії, агенції й навіть цілі країни. Навіть одна добра справа здатна змінити суспільство, країну та світ на краще.

Залиште заявку та ми зв'яжемося з вами найближчим часом або зателефонуйте нашим менеджерам

Замовити дзвінок

Залиште заявку та ми зв’яжемося з вами найближчим часом

    або зателефонуйте нашим менеджера. Ми завжди раді новим контактам і готові до плідної співпраці