Залізничні перевезення з Китаю та Європи

img
img
img

Контейнері перевезення з Китаю

Залізничні перевезення з Китаю та Європи Modern Way Ukraine організовує і у зворотному напрямі. Наші контейнерні поїзди дозволяють перевозити великі обсяги вантажу безпечним та екологічно чистим способом за низькою вартістю. Ми пропонуємо регулярні інтермодальні перевезення від китайських портів до країн Європи та України. 

Контейнері перевезення з Китаю – в нашому розпорядженні більше 6500 контейнерів (40 та 20 футових), які знаходяться на наших площадках у всіх основних портах Китаю. Наявність власних агентів у КНР дозволяє оперативно та якісно вирішувати усі питання з китайськими виробниками стосовно подачі порожніх контейнерів під завантаження, доставки контейнерів до портів, оформлення експортних декларацій та інше.

До війни ми відправляли прямі контейнерні поїзди з Китаю до Києва виключно залізничним маршрутом і строк доставки був 9-14 днів. Проте зараз такий маршрут не можливий так як він проходив через територію РФ.

Сьогодні оптимальними є маршрути через Європу. Ми пропонуємо клієнтам відправки вантажів в наших контейнерах морем до Гданська (Польща) та Констанци (Румунія) а звідти відправка контейнерів в Україну залізничним та автотранспортом. При цьому, в залежності від дати готовності вантажу в Китаї, наші агенти допоможуть підібрати оптимальну по вартості і строкам доставки морську лінію. Враховуючи, що відправка відбувається нашими власними контейнерами ми не потребуємо від клієнтів оплати залогової вартості за контейнер та не виставляємо ніяких рахунків за демередж.

Окрім залізничних перевезень з Китаю та Європи, надаємо послуги експедирування в портах Європи та оформлення митного транзиту.

З урахуванням місця вивантаження товару в Україні, особливостей вантажу та необхідних термінів доставки ми погоджуємо з клієнтом доставку від порту до складу в Україні залізничним або автотранспортом.

Ми пропонуємо нашим клієнтам високоефективні транспортно-експедиційні рішення

 • Контейнері перевезення з Китаю
 • Відправлення з будь-якої точки Китаю для доставки в Європу та з будь-якої точки Європи для доставки в Китай
 • Транспортування вантажів будь-якої ваги та об’єму
 • Доставка в Україну за інтермодальною схемою
 • Митний транзит до будь-якого кордону ЄС

Переваги Modern Way при залізничних перевезеннях з Китаю

На ринку безліч компаній пропонують сервіс з залізничних перевезень з Китаю, чому ж Вам варто працювати з Modern Way?

 • Ми досконало налагодили механізм комбінованого контейнерного, залізничного, морського та автомобільного перевезення через склади і порти у Європі та Україні. Ми не втрачаємо дорогоцінний час на перетарку товару та перевіряємо коректність усіх супутніх документів.
 • Наша компанія пропонує дуже вигідні тарифи на перевезення вантажів
 • Здійснюємо доставку комплектних та збірних контейнерних вантажів. Ми єдиний підрядник для всіх видів вантажів і типів транспорту, тому вам не треба звертатися до сторонніх компаній. 
 • Шукаємо талановитих спеціалістів.

Залиште заявку та ми зв'яжемося з вами найближчим часом або зателефонуйте нашим менеджерам

ВІЙНА В УКРАЇНІ ТА НАША ПІДТРИМКА ЗСУ

Modern Way засуджує широкомасштабну війну, розпочату росією проти України та активно займається волонтерською діяльністю. Кожного тижня ми збираємо та доставляємо вантажі для підтримки наших ЗСУ на сході країни. Щиро дякую всім хто нам в цьому допомагає! Долучайтесь до нас у Facebook, разом ми переможемо!

Наші послуги

img

Експортні залізничні перевезення

img

Збірні вантажі / Less Container Load / LCL

Group of people working out business plan in an office

Митні послуги

Замовити дзвінок

Залиште заявку та ми зв’яжемося з вами найближчим часом

  або зателефонуйте нашим менеджера. Ми завжди раді новим контактам і готові до плідної співпраці