Доставка збірного вантажу з Китаю до України

img
img
img

Що таке збірні вантажі / Less Container Load / LCL?

Збірні вантажі – вантажі різних відправників, призначені для перевезення однією транспортною партією на адресу різних одержувачів. Перевезення збірних вантажів передбачає транспортування невеликих партій товару із мінімальними витратами.

Як правило, при міжнародних морських перевезеннях транспортною одиницею вважається контейнер. Відповідно, клієнтам доводиться платити вартість доставки цілого контейнера. Контейнер, заповнений вантажем одного одержувача, називається FCL (Full Container Loading).

Зрозуміло, що за партії товару значно меншою, ніж може поміститися у контейнер, клієнту невигідно оплачувати перевезення напівпорожнього контейнера. Збірні перевезення вирішують проблему із вартістю доставки невеликих партій вантажів. Для позначення збірних контейнерів використовується абревіатура LCL (Less Container Loading) – контейнер, заповнений вантажем для різних одержувачів. Отже, перевезення дрібних партій товару обходиться клієнту порівняно невеликі гроші, т.к. він платить лише за свою частину вантажу.

MODERN WAY організовує збірні контейнерні перевезення з Китаю до України. Це дає можливість перевозити невеликі обсяги вантажу за низькою вартістю. Компанія пропонує регулярні інтермодальні залізничні перевезення між основними китайськими портами та портами Європи і залізничним терміналом на станції Малашевичі у Польщі.

Ми пропонуємо нашим клієнтам високоефективні транспортно-експедиційні рішення:

 • відправлення з будь-якої точки Китаю для доставки в Європу та з будь-якої точки Європи для доставки в Китай
 • транспортування вантажів будь-якої ваги та об’єму
 • доставка в Україну за інтермодальною схемою
 • митний транзит до будь-якого кордону ЄС

Переваги Modern Way у збірних вантажах

На ринку безліч компаній пропонують сервіс з залізничних перевезень з Китаю, чому ж Вам варто працювати з Modern Way?

 • Ми досконало налагодили механізм комбінованого контейнерного, залізничного, морського та автомобільного перевезення через склади і порти у Європі та Україні. Ми не втрачаємо дорогоцінний час на перетарку товару та перевіряємо коректність усіх супутніх документів.
 • Наша компанія пропонує дуже вигідні тарифи на перевезення вантажів
 • Здійснюємо доставку комплектних та збірних контейнерних вантажів. Ми єдиний підрядник для всіх видів вантажів і типів транспорту, тому вам не треба звертатися до сторонніх компаній.

Залиште заявку та ми зв'яжемося з вами найближчим часом або зателефонуйте нашим менеджерам

  ВІЙНА В УКРАЇНІ ТА НАША ПІДТРИМКА ЗСУ

  Modern Way засуджує широкомасштабну війну, розпочату росією проти України та активно займається волонтерською діяльністю. Кожного тижня ми збираємо та доставляємо вантажі для підтримки наших ЗСУ на сході країни. Щиро дякую всім хто нам в цьому допомагає!

  Наші послуги

  img

  Експортні залізничні перевезення

  img

  Збірні вантажі / Less Container Load / LCL

  Group of people working out business plan in an office

  Митні послуги

  Замовити дзвінок

  Залиште заявку та ми зв’яжемося з вами найближчим часом

   або зателефонуйте нашим менеджера. Ми завжди раді новим контактам і готові до плідної співпраці