Контакти Modern Way

Ми завжди раді новим контактам і готові до плідної співпраці. Залиште свої Контакти, Modern Way зв’яжеться з вами найближчим часом.

Наша адреса: Київ, вул. Панаса Мирного 11, оф. 2/15

Олег Сігодзінський

Залиште заявку та ми зв'яжемося з вами найближчим часом або зателефонуйте нашим менеджерам

Свою історію компанія Modern Way Ukraine розпочала у 2017 році, будучи одним із небагатьох представників китайського бізнесу на українському ринку. Одним із основних напрямків роботи компанії є організація доставки вантажів з Китаю та назад за допомогою прискорених контейнерних поїздів.

Контакти Modern Way – вул. Панаса Мирного 11, оф. 2/15

Зараз у нашому розпорядженні знаходяться 20 та 40 футові контейнери у Києві та Одесі. В залежності від кількості, місця знаходження та особливостей вантажу, зможемо запропонувати оптимальний маршрут перевезення та види транспорту для перевезення вантажів у контейнерах. Враховуючи, що відправка відбувається нашими власними контейнерами ми не потребуємо від клієнтів оплати залогової вартості за контейнер та не виставляємо ніяких рахунків за демередж.

ВІЙНА В УКРАЇНІ: ЕКОНОМІКА, БІЗНЕС, ЛОГІСТИКА, ДОПОМОГА

Modern Way Ukraine однією з перших компаній засудила широкомасштабну війну, розпочату росією проти України, а також оголосила про вихід з російського ринку. На знак підтримки українців Modern Way Ukraine активно займається допомогою постраждалим та евакуйованим особам, піклуючись про безпеку життя та продовольчу безпеку.

Долучайтесь до нас у Facebook, разом ми переможемо!

Замовити дзвінок

Залиште заявку та ми зв’яжемося з вами найближчим часом

    або зателефонуйте нашим менеджера. Ми завжди раді новим контактам і готові до плідної співпраці