Мультимодальні перевезення

Більше 10 років кваліфікована команда MODERN WAY здійснює мультимодальні перевезення по всьому світу. Завдяки розвиненій партнерській мережі, високому професіоналізму і багаторічному досвіду, всі логістичні завдання наших клієнтів виконуються оперативно, якісно і ефективно.

img
img
img

Мультимодальні перевезення

MODERN WAY організовує контейнерні залізничні перевезення з Європи до Китаю та у зворотному напрямі. Цей альтернативний спосіб займає вдвічі менше часу, ніж морські вантажні перевезення. Це дає можливість перевозити великі обсяги вантажу безпечним та екологічно чистим способом за низькою вартістю.
MODERN WAY пропонує регулярні інтермодальні залізничні перевезення між основними китайськими портами та залізничним терміналом Малашевичі у Польщі. Тут товари перевантажуються із залізничних контейнерів у вантажівки та доставляються в Україну автомобільним транспортом.

Завдяки функціонуванню швидкісного залізничного сполучення між Китаєм та Європою, тепер вантажі можна доставляти в Україну всього за 21-25 днів (15 днів доставка з Китаю до Польщі, 2 дні на перетарку та оформлення автомобіля та 3-5 днів на доставку з Польщі до України) . Це може бути цікаво тим власникам вантажу, хто не хоче чекати 35 днів морського перевезення через Одесу і не готовий переплачувати за дороге авіаперевезення.

Ми пропонуємо нашим клієнтам високоефективні транспортно-експедиційні рішення:

 • відправлення з будь-якої точки Китаю для доставки в Європу та з будь-якої точки Європи для доставки в Китай
 • транспортування вантажів будь-якої ваги та об’єму
 • доставка в Україну за інтермодальною схемою
 • митний транзит до будь-якого кордону ЄС

Переваги Modern Way при мультимодальних перевезеннях

На ринку безліч компаній пропонують сервіс з залізничних перевезень з Китаю, чому ж Вам варто працювати з Modern Way?

 • Ми досконало налагодили механізм комбінованого контейнерного залізничного перевезення + вантажний автомобіль через склад у Польщі. Ми не втрачаємо дорогоцінний час на перетарку товару та перевіряємо коректність усіх супутніх документів.
 • Наша компанія пропонує дуже вигідні тарифи на перевезення, які Ви можете самостійно порахувати використовуючи наш онлайн калькулятор вартості доставки збірних вантажів.
 • Ми контролюємо наявність полісу страхування відповідальності всіх наших підрядників та добровільно страхуємо і нашу експедиторську відповідальність у британській страховій групі TT Club з лімітом у 750 000 USD.
 • Ми маємо мережу з 10 власних офісів у різних країнах ЄС та СНД, які здійснюють постійну доставку вантажів з Китаю та пропонують конкурентні тарифи до Німеччини, Англії, Бельгії, Голландії, Литви, Білорусі, Росії та ін.
 • Наша компанія здійснює доставку комплектних та збірних вантажів залізницею. Ви можете використовувати нас як єдиний підрядник для всіх видів вантажів і типів транспорту.

ВІЙНА В УКРАЇНІ ТА НАША ПІДТРИМКА ЗСУ

Modern Way однією з перших компаній засудила широкомасштабну війну, розпочату росією проти України, а також оголосила про вихід з російського ринку. На знак підтримки українців Modern Way Ukraine активно займається допомогою постраждалим та евакуйованим особам, піклуючись про безпеку життя та продовольчу безпеку.

Наші послуги

img

Залізничні перевезення

Залізничні перевезення

img

Мультимодальні перевезення

Мультимодальні перевезення

img

Митні послуги

Митні послуги

Замовити дзвінок

Залиште заявку та ми зв’яжемося з вами найближчим часом

  або зателефонуйте нашим менеджера. Ми завжди раді новим контактам і готові до плідної співпраці